Ide írhatod a honlap főcímét, ami legfeljebb 75 karakter lehet!

Ide írhatod maximum 250 karakter hosszúságban a honlap leírását ill. szlogenjét. A leírás fontos a weboldal látogatottá tételében, ezért érdemes jól megszövegezni.

Tanulói verseny indul

Tanulói verseny indul magyar nyelvből, matematikából, és angol nyelvből!

A verseny 3. osztályosok számára készült, a feladatlapokat ki kell nyomtatni, és ki kell tölteni tollal! Szülő nem segíthet! A tanulók a klauvera@citromail.hu e-mail címen jelentkezhetnek! Még több információ a versenyről ezen az e-mail címen! A feladatlapokat majd az e-mail címen megkapják a jelentkezők!

A levélben meg kell írni a tanuló

Nevét,

Osztályát (ez adott, 3. osztály)

A tantárgyat, amiből versenye jelentkezik: (magyar nyelv, matematika, angol nyelv),

És persze visszajelzőlapot is írok!

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 11
Tegnapi: 14
Heti: 31
Havi: 31
Össz.: 6 843

Látogatottság növelés
Oldal: Tanulói verseny
Ide írhatod a honlap főcímét, ami legfeljebb 75 karakter lehet! - © 2008 - 2024 - iskolakesoktatas.hupont.hu

A weblap a HuPont.hu weblapszerkesztő használatával született. Tessék, itt egy weblapszerkesztő.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »